zachmurzenie duże
14°
14°
sobota
Reklama
fot. Magazyn Square
Sześcioro kandydatów na Wójta
28 września 2018 r. | 10:01
14

Sześć komitetów wyborczych zgłosiło swoich kandydatów w wyborach na Wójta Gminy Mykanów. Kandydatami w tegirtegoroc wyborach są: Dariusz Pomada, Krzysztof Polewski, Anna Dziewor, Aneta Klimczak, Jacek Staniewski i Anna Wrońska.

Wybory samorządowe odbędą się 21 pazpaździern.

PAWEŁ GĄSIORSKI14 odpowiedzi na “Sześcioro kandydatów na Wójta”

 1. Rybka pisze:

  To moze po nieudanych probach ogarnięcia rodziny gminnej przez mężczyzn czas nastał na to, żeby zajęła się tym kobieta. Dajmy szansę płci pięknej . Może przynajmniej zajmie się podnoszeniem kwalifikacji w urzędzie gminy, gdzie czas zatrzymał się tam jakieś 30 lat temu. Wypełniając pisma na korytarzu takie słyszy się rozmowy : „…a ten wiesz męża tej i tamtej co traktor ma ,to ten tego i tamto zrobił .Nie możliwe? No taaak bo to taki i owaki, ale dobrze mu tak bo to i tamto …„ No koń by się uśmiał? Przeprowadzając się do Wierzchowiska… przepraszam Na Wierzchowisko , bylismy zszokowani poziomem załatwiania rożnych rzeczy w gminie. Ale był czas przywyknąć przecie i się żeśmy przyzwyczaili ?? ale to miejsce jest jak z filmów Barei… nieustannie .

  17
  29
  • mieszkaniec gminy pisze:

   Racja czas postawić na kobietę. I niewątpliwie okiełznać pracowników i zacofany urząd. Takiego bałaganu i samowolki nie widzi się w innych urzędach. Kawusia i pierdoły na porządku dziennym a petent niech czeka.

   11
   22
 2. Kamil pisze:

  I znów nie będzie na kogo głosować.. Eh szkoda, że Pan Smela nie startuje… 🙁

  11
  27
  • Kryptonim X pisze:

   Jest Pani Dziewior – administratywista, od lat piastująca różne funkcje w Starostwie m.in zarządzała finansami. Ma odpowiedni styl oraz retorykę. Myślę, że sobie poradzi.

   16
   31
   • Ania pisze:

    Śmiechu warte! POMOCNICA KADROWEJ która się na niczym nie zna, wystawiona przez pana S., no bo on sam boi się wystartować! Brak jej wiedzy, doświadczenia, stylu i jest bezczelna-ulotka wyborcza ją dyskredytuje! Zero klasy! Ale owszem, tak jak w ulotce wyborczej napisała, na GOSPODYNIĘ się nadaje ale w swoim domu!!! Dziękuję.

    28
    24
    • Dora pisze:

     taaaa a Pomada to ma taką klasę,wiedzę…i na czym się on zna???A przy panu S to on jest malutki,nie tylko wizualnie

     20
     26
     • Wyborca pisze:

      Na urzędników wyzywacie a urzędnika na wójta chcecie? chyba coś tu nie gra. Jak może się coś zmienić skoro na wyższe stanowiska wybieramy kogoś z tego środowiska ? Na wójta raczej należałoby wybrać kogoś, kto nie ma styczności z tym środowiskiem i wniesie świeżę podejście do administracji.

      3
      2
     • Ramzes pisze:

      A kim był jasniepanujacy przed wyborami???handlował toaletami u wachelki?

      9
      13
 3. Mieszkaniec pisze:

  Jest Pan Staniewski jeszcze

  8
  17
 4. Obserwatorka pisze:

  Każda dobra gospodyni umie obliczyć swój budżet,a dochczasowemu wójtowi jakoś to nie wychodzi.Wedlug mnie postawił wszystko na jedną kartę ,jak nie wygram to niech ktoś ten bałagan po mnie sprząta ,a jak wygram to będę się martwił. Wójt i jego swita potrafia wydawać nie swoje pieniądze i chwalić się czego to nie zrobili.Festyny na których zarabiają firmy zewnętrzne ,a organizatorzy zamiast wziąć się do roboty gwiazdorzą i oczywiście dla dobra społeczności.Nie podoba się pani ulotka pani Dziewior,a chamstwo i aroganckie zachowanie obecnego wójta jest w porządku?To gratuluję postawy.

  22
  24
 5. Monia pisze:

  Mam tą przyjemność znać Panią Dziewior,jest osobą konkretną i kompetentną .Jak z kimś rozmawia to patrzy mu w oczy, a nie jak pan Pomada ogląda sufit,bawi się długopisem , bądź sprawdza czystość swoich butów i lekceważy rozmówcę.Prawda w oczy kole . Panią chyba też.

  24
  24
 6. Mieszkanka gminy pisze:

  Wszystko świetnie tylko dziś jest 29.9.18 do wyborów zostało mniej niż miesiąc. A ja nadal nic nie wiem o kandydatach. Nie znam ich, ich programu. Na kogo mam więc głosować? Chętnie pójdę na wybory ale muszę wiedzieć na kogo stawiam swój x.

  6
  4
 7. Wyborca pisze:

  Być pykatą nie wystarczy, żeby dobrym wójtem. Szanuje Panią Dziewior lecz krzykiem i obrażanie innych to chyba nie ten styl, który oczekiwalbym od wójta. W rozmowie to konkret dowody nie z jednego źródła. Analza i konkret dla wyborców. A to że jest powiązana z panem S.nie od dziś wiadomo co nie zabardzo wpływa pozytywnie na wizerunek. Dziękuję

  22
  10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *