zachmurzenie duże
17°
17°
czwartek
Reklama
youtube screen
Starosta jest na TAK dla stacji pogotowia ratowniczego w Mykanowie!
10 października 2017 r. | 12:41
15

Nie udało się Wójtowi Krzysztofowi Smeli, ale udało się Staroście Smeli. Starostwo Powiatowe w Częstochowie udostępniło mi opinię na temat stacjonowania nowego podstawowego zespołu ratownictwa medycznego w gminie Mykanów przy węźle drogowym autostrady A1.

Najbliższa stacja ratownictwa medycznego jest w Kłomnicach. Teraz, dzięki pozytywnej opinii Starostwa, może powstać na terenie gminy Mykanów. Pozytywna opinia w tej sprawie została przesłana do Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach.

W tej chwili wszystko w rękach Wójta Dariusza Pomady, który musi tylko wyrazić zgodę na funkcjonowanie na terenie gminy stacji ratownictwa medycznego.

Jeżeli Pomada nie zablokuje tego pomysłu, w najbliższych miesiącach na terenie gminy powstanie filia pogotowia ratunkowego z Częstochowy.15 odpowiedzi na “Starosta jest na TAK dla stacji pogotowia ratowniczego w Mykanowie!”

 1. JacekK pisze:

  to ogromne brawa dla wójta Smeli

  • adik pisze:

   Niby za co przecież stacja pogotowia to zasługa wójta Pomady

   • śmiech na sali pisze:

    Już się nie mogę doczekać kiedy wszystkim zapatrzonym w wójta Pomadę spadną klapki z oczu. Nie wiem, czy podpisywanie się pod sprawami zaczętymi w poprzedniej kadencji przez wcześniejszą władzę jest aż tak bardzo satysfakcjonujące. Marazm i niewiedza rządzi społeczeństwem, co bardzo mnie martwi.

 2. Wyborca pisze:

  Wspaniała wiadomość, teraz tego Pomada nie może spieprzyć!

 3. Mieszkaniec pisze:

  Oby tego obecny wójt nie zaprzepaścił jak wielu innych rzeczy które mogły powstać !

 4. adik pisze:

  oby tylko starosta nie przywrócił straży gminnej, którą wójt Pomada zlikwidował !!!

 5. Mieszkanka pisze:

  Pewnie,że ważne jest pogotowie, ale kto sfinansuje ten projekt?? Za chwilkę Pan napisze,że Wójt zadłuża bądź zadłuży Gminę decydując się na powstanie takiej jednostki.

 6. MAREK bik pisze:

  TYLKO WOJT SMELA

 7. MAREK bik pisze:

  Wòjt pomada zlikwiduje ochotnicza straz pozarna…CO BEDZIE NASTEPNE???!!?!?!?!?

 8. PANI GRAZYNKA pisze:

  CHYBA PANU COS SIE STALO Z GLOWO

 9. Kycha pisze:

  A tera to niby fajnie jest?! Pamietacie jak gidziny w przedszkolu skrocil! Tyle jest z ich polityki! Tylko pieniadze biora i inwestuja w siebie! Widzieliscie niektore chodniki czy drogi? Moze zamiast nowego mercedesa zainwestowal by w nasza gmine!

 10. Jaśko Nowak pisze:

  Mam dosyć tych głupich komentarzy na tych głupich forach! Nie wypowiadajcie sie na temat rzeczy o których nie macie pojęcia! Nowe inwestycje to nowe miejsca pracy, wiekszy komfort i bezpieczeństwo! Wójt to mądry i wielko człowiek!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *