zachmurzenie duże
18°
18°
poniedziałek
Reklama
Na spółdzielni socjalnej można nieźle zarobić!
17 listopada 2017 r. | 11:17
3

Spółdzielnia Socjalna Słoneczna z Mykanowa powstała zaledwie kilka miesięcy temu, a już świadczy usługi na rzecz gminy. W październiku gmina zapłaciła tej spółdzielni 6000 zł za zarządzeniem halą sportową w Mykanowie. Prezesem tej spółdzielni jest dyrektor tej hali - Maciej Janowski, który do tej pory co miesiąc za zarządzanie pobierał 3000 zł.

Wracając do spółdzielni, to świadczy ona różnego rodzaju usługi na rzecz gminy. Oprócz zarządzenia halą sportową, zajmuje się koszeniem trawy na terenie gminy czy sprzątaniem placu targowego. I nieźle na tym zarabia.

Od 28 lipca do 30 października, gmina zapłaciła jej za te usługi aż 28 718 zł.

Zarząd Spółdzielni tworzą: wspomniany Janowski, Michał Krzysiński i Iwona Sowińska. W radzie nadzorczej zasiadają: Wioletta Koźlik, Ireneusz Mróz i Dorota Nabiałczyk.

Faktury za te usługi znajdziecie poniżej.

Pozostawiam to bez komentarza.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Na spółdzielni socjalnej można nieźle zarobić!”

  1. Wyborca pisze:

    ok Maciek Maciek co na to twoja mama?

  2. bogdan pisze:

    Prawie 10 tysięcy miesięcznie wypłaca się miesięcznie Spółdzielni obsadzonej przez nazwiska ściśle powiązane z Wójtem, coś tu nie jest do końca jasne…, tym bardziej że prace ogrodnicze to powinni wykonywać pracownicy interwencyjni a nie zlecać to ‘swoim’ z wolnej ręki. Od razu widać że coś tu jest nie tak.

  3. xawery pisze:

    A przecież gmina posiada swój traktorek do koszenia i wiele osób interwencyjnych , które mogą dbać o tereny zieleni na terenie gminy a nie na prywatnych posesjach. Skład zarządu spółdzielni też mówi sam za siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *