zachmurzenie duże
piątek
Reklama
fot. Magazyn Square
Sondaż wyborczy na Wójta Gminy Mykanów
16 października 2018 r. | 10:01
29

Za kilka dni wybory samorządowe, w których wybierzemy nowego Wójta i Radę Gminy Mykanów. Czas na sondaż wyborczy. Na kogo zagłosujesz w wyborach na Wójta? Takie pytanie zadałem w naszym sondażu wyborczym. Do wyboru macie sześcioro kandydatów: Anna Dziewior, Aneta Klimczak, Krzysztof Polewski, Dariusz Pomada, Jacek Staniewski i Anna Wrońska.

Głosowanie trwa na stronie głównej, na środku strony, pod reklamami, poniżej „oceń radnego”. Sondaż potrwa do czwartku 18 października do godz. 8:00. Tego samego dnia zostaną ogłoszone wyniki.

PAWEŁ GĄSIORSKI

This poll is no longer accepting votes

Na kogo zagłosujesz w wyborach na Wójta?


29 odpowiedzi na “Sondaż wyborczy na Wójta Gminy Mykanów”

 1. Wyborca pisze:

  Jestem bardzo ciekaw kto posprząta ten bajzel po wyborach? A aktywność kandydatów zarówno na wójta jak i radnych powala????co niektórzy nigdy nie byli tak aktywni na portalach społecznościowych A teraz normalnie szok dosłownie błazenada A najlepsze z tego wszystkiego zapraszają do znajomych A nie mają pojęcia kogo????śmiech na sali

  21
  10
 2. prezes pisze:

  w Cykarzewie z tego co słychać największe poparcie na wójta ma DARIUSZ POMADA a na radnego MARCIN JĘDRASIAK

  42
  14
 3. Wyborca pisze:

  Ja pisze o tych wszystkich banerach wyborczych to jest bajzel i ciekawe kto to posprzata normalnie syf niech robią zebrania A nie zaśmiecają każdą ulice??? skoro tak walczą o wuborce . Po wyborach i tak bedą robić swoje i żyć za nasze pieniądze normalnie śmiech i pośmiewisko z siebie robią!!!

  12
  5
 4. nie ma ściemy pisze:

  JĘDRASIAK do gminy a KRZYSIŃski do powiatu. Jedyni którym chciało się powatygowac do wyborców

  37
  9
  • Kniasiu pisze:

   Krzysinski to ten, który nie ma pojęcia jakie są kompetencje powiatu i w jaki sposob pozyskuje się środki finansowe?a program na ulotce ma na zasadzie ctr c- ctr v? Rzeczywiście „świetny” kandydat 😉

   16
   28
 5. częstochowianin pisze:

  Częstochowa popiera Pana Wójta DARIUSZA POMADĘ! najlepszy włodarz, sprawiedliwy, mądry człowiek. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia

  37
  22
 6. Mieszkaniec gminy pisze:

  Byle nie Pomada

  19
  34
  • wyborczyni pisze:

   Szanowny Wyborco, chyba żartujesz? Mam zagłosować na Panią ” dam wszystkim pieniądze na wszystko a przy okazji zaoszczędzę miliony” albo na pana “interesuję się wszystkim i niczym”? No chyba kpisz. Widzę realne zmiany i to na lepsze i na niego mam zamiar zagłosować.

   33
   11
 7. Ela pisze:

  DECYDUJE WÓJT CZY RADNI – BO WSZĘDZIE PISZE ŻE ON WSZYSTKO ZROBIŁ
  BĘDZIE LEPSZY – NIE MA LUDZI NIEZASTĄPIONYCH

  9
  17
 8. Lidka pisze:

  To ten śmieszny człowieczek w kapeluszu???Przecież on do niczego się nie nadaje

  10
  18
 9. Obserwator pisze:

  Jak to się nie nadaje… Na każdym zebraniu stwierdza “ja to zrobiłem, ja to załatwiłem itp”

  9
  13
 10. Pytajnik??? pisze:

  Dlaczego zniknął licznik glosow. Czyżby pan redaktor obawiał się wyniku i 41 procentowego poparcia dla pana Pomady? Bo takowe było jeszcze 3 godziny temu? Czy nagle połowę gminy usiadło do komputera i w pośpiechu naglosowalo na oponentów? Śmiech na sali. MANIPULACJA!

  26
  5
  • Pytajnik??? pisze:

   Panie redaktorze! Jeżeli nie prefabrykował Pan głosowania w ankiecie proszę udostępnić LICZBĘ głosów oddanych na poszczególnych kandydatów i HISTOGRAM głosowania!!!

   JEDNA WIELKA MANIPULACJA KTÓREJ BYŁEM ŚWIADKIEM!

   21
   1
 11. Ewa pisze:

  Przeciwnicy Pana Pomady zrywają Jego plakaty, przemierzają je również w niedozwolone miejsca-a potem robią zdjęcia i szybko wystawiają na fb, zbierają ulotki wyborcze, oczerniają Go, wymyślają kłamstwa, manipulują faktami…. ŻENADA! WSTYD! Pan Pomada to DOBRY CZŁOWIEK!!! A oni od 4 lat nie mogą pogodzić się z tym, że nie rządzą w naszej gminie! Przegrali, bo byli pazerni i ludzie mieli tego dość! Przez 4 ostatnie lata dzięki Tej radzie gminy i wójtowi Pomadzie tak wiele się zmieniło na lepsze: drogi, w tym również powiatowe, do których gmina dołożyła aż 50 %, szkoły, w których wykonano wiele remontów, a poprzednik chciał je zamknąć, powstały 3 boiska sportowe typu orlik, a poprzednik przez 20 lat dał aż 1… Powstały dwie hale sportowe, w Mykanowie i Borownie, strażacy otrzymali przez 4 lata tyle, co nigdy wcześniej! Gmina zakupiła 3 nowe wozy strażackie, wyremontowane zostały straźnice, a dwie jednostki I tak ciągle narzekają i oczerniają wójta mimo, że dostali nowe wozy strażackie i wykonano u nich generalny remont remiz… Żałosne! Ludzie w naszej gminie to mądrzy ludzie, na pewno wybiorą stabilizację, która po tylu latach w końcu u nas nastała! ” Kandydaci ” na wójta, którzy za wszelką cenę próbują zdyskredytować wójta obiecują gruszki na wierzbie, pan, który był dyr G… Śmiechu warte, tam sobie nie radził, współpracownicy mieli go serdecznie dość, jedynie zadowolona była jego liczna rodzina…. A dlaczego, proszę sobie dokończyć. Pani, która obiecuję wszystkim, że da… To i tamto… ( 300 zł itd…) Przepraszam, ale skąd na to weźmie!? To że jest koleżanką Pana K nie wystarczy. Reszta ” kandydatów “-szkoda gadać…
  Wójt Pomada, to co napisał w ulotce wyborczej przed 4 laty zrealizował! Jego doświadczenie zawodowe bardzo mu w tym pomogło, przez 12 lat był radnym – dzięki temu wie jak funkcjonuje urząd. Nikogo nie zwolnił, a poprzednik straszył pracowników, że tak będzie…
  TO ODPOWIEDNI CZŁOWIEK NA TYM MIEJSCU!!!

  43
  31
 12. Dubler Pani Ewy pisze:

  Pani Ewo! Wklejam co by kazdy zobaczyl wpis. Tutaj dzieją się rzeczy niestworzone na tym portalu. pewnie i mój diblet zostanie usunięty jak i prefabrykowanie wszystkich ankiet!

  “Przeciwnicy Pana Pomady zrywają Jego plakaty, przemierzają je również w niedozwolone miejsca-a potem robią zdjęcia i szybko wystawiają na fb, zbierają ulotki wyborcze, oczerniają Go, wymyślają kłamstwa, manipulują faktami…. ŻENADA! WSTYD! Pan Pomada to DOBRY CZŁOWIEK!!! A oni od 4 lat nie mogą pogodzić się z tym, że nie rządzą w naszej gminie! Przegrali, bo byli pazerni i ludzie mieli tego dość! Przez 4 ostatnie lata dzięki Tej radzie gminy i wójtowi Pomadzie tak wiele się zmieniło na lepsze: drogi, w tym również powiatowe, do których gmina dołożyła aż 50 %, szkoły, w których wykonano wiele remontów, a poprzednik chciał je zamknąć, powstały 3 boiska sportowe typu orlik, a poprzednik przez 20 lat dał aż 1… Powstały dwie hale sportowe, w Mykanowie i Borownie, strażacy otrzymali przez 4 lata tyle, co nigdy wcześniej! Gmina zakupiła 3 nowe wozy strażackie, wyremontowane zostały straźnice, a dwie jednostki I tak ciągle narzekają i oczerniają wójta mimo, że dostali nowe wozy strażackie i wykonano u nich generalny remont remiz… Żałosne! Ludzie w naszej gminie to mądrzy ludzie, na pewno wybiorą stabilizację, która po tylu latach w końcu u nas nastała! ” Kandydaci ” na wójta, którzy za wszelką cenę próbują zdyskredytować wójta obiecują gruszki na wierzbie, pan, który był dyr G… Śmiechu warte, tam sobie nie radził, współpracownicy mieli go serdecznie dość, jedynie zadowolona była jego liczna rodzina…. A dlaczego, proszę sobie dokończyć. Pani, która obiecuję wszystkim, że da… To i tamto… ( 300 zł itd…) Przepraszam, ale skąd na to weźmie!? To że jest koleżanką Pana K nie wystarczy. Reszta ” kandydatów „-szkoda gadać…
  Wójt Pomada, to co napisał w ulotce wyborczej przed 4 laty zrealizował! Jego doświadczenie zawodowe bardzo mu w tym pomogło, przez 12 lat był radnym – dzięki temu wie jak funkcjonuje urząd. Nikogo nie zwolnił, a poprzednik straszył pracowników, że tak będzie…
  TO ODPOWIEDNI CZŁOWIEK NA TYM MIEJSCU!!!”

  34
  15
 13. Obserwaro pisze:

  Jak ktoś nie ma pojęcia jak wójt traktuje te właśnie jednostki to lepiej niech nie zabiera głosu….to właśnie jest żenada. A że zrobił remont…. bardzo dobrze, Przeciez to jest mienie komunalne. I jeszcze dobrze by było pani “Ewo” zainteresować się ile pracy i wysiłku wkładają w zapewnienie pani bezpieczeństwa między innymi te jednostki. Jak będzie pani w potrzebie na pewno pomoc otrzyma

  22
  31
  • Marzanna pisze:

   Poprzednik wójta miał głęboko w poważaniu przez 20 lat swojego piastowania urzędu remonty tychże strażnic! Tego pan/pani nie widzi. owszem, na OSP zawsze można liczyć, ale nie rozumiem tego całego “hejtu”. Ile by ludzie na cokolwiek dostali pieniędzy, ile by się nie zrobiło, to zawsze będzie mało. Apetyt rośnie w miarę jedzenia.

   19
   5
   • Obserwator pisze:

    W tym wszystkim naj mniej chodzi o pieniądze, których zawsze jest mało. To co jednostki dostają od gminy w wielu przypadkach same więcej wypracowywują. W obecnej kadencji brak jest faktycznego poszanowania tego ochotnika.

    4
    17
 14. Pytajnik??? pisze:

  Panie redaktorze! Jeżeli nie prefabrykował Pan głosowania w ankiecie proszę udostępnić LICZBĘ głosów oddanych na poszczególnych kandydatów i HISTOGRAM głosowania!!!

  JEDNA WIELKA MANIPULACJA KTÓREJ BYŁEM ŚWIADKIEM!

  24
  3
 15. mieszkaniec pisze:

  Tylko niech Pan Wójt powie napisze prawdę ile pieniędzy dołożyła gmina do samochodów pożarniczych a ile było dotacji a nie mówi ile kosztowały

  5
  22
 16. samograj pisze:

  ok ale te dotację przecież pozyskała gmina i ona się z nich rozliczała. przecież na większość inwestycji gminy otrzymują róźne dotacje z zewnątrz np. z Unii

  20
  3
 17. gargamel stary pisze:

  HA HA JEDNOSTKI OSP WIĘCEJ WYPRACOWAŁY NIŻ DOSTAJĄ DOBRE cykarzew to chyba ani 1 złotówki nie wypracował

  25
  1
 18. mieszkanka pisze:

  w cykarzewie to podobno nawet skarbnik po wielu latach ma już dość tej funkcji chyba przez to jak ta jednostka jest zarządząna obecnie

  28
  4
 19. mieszkanka pisze:

  w cykarzewie to podobno nawet skarbnik po wielu latach ma już dość tej funkcji chyba przez to jak ta jednostka jest zarządząna obecnie

  16
  3
 20. Monika pisze:

  Dokładnie widać że ta strona jest stronnicza i zmienia ilości głosów.Większość moich znajomych popiera Pana Pomadę i głosuje na Niego a tego nie widać.Manipuluje redaktor cyferkami.Na szczęście wybory już w niedzielę i pokażą prawdę.

  18
  5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *