bezchmurnie
22°
22°
sobota
Reklama
Policja przejęła narkotyki. Wśród zatrzymanych 24-letni mieszkaniec gminy Mykanów!
27 stycznia 2021 r. | 11:45
3

Kryminalni z Częstochowy w ciągu zaledwie 3 dni przejęli ponad 4 tysiące działek dilerskich narkotyków i 43 sztuki tabletek extasy. Do obrotu nie trafią narkotyki o łącznej czarnorynkowej wartości prawie 30 tysięcy złotych. 4 osoby usłyszały już zarzuty. Za posiadanie narkotyków i ich uprawę grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat, natomiast za posiadanie znacznej ich ilości, można trafić do więzienia nawet na 10 lat.

Częstochowska Policja każdego dnia zatrzymuje osoby, które mają związek z przestępczością narkotykową. W ostatnim czasie, w ciągu zaledwie 3 dni funkcjonariusze z grupy do spraw zwalczania przestępczości pseudokibiców zatrzymali 5 osób, które posiadały przy sobie narkotyki. Zabezpieczyli łacznie 2,3 tys. działek dilerskich metamfetaminy, 1,5 tys. działek amfetaminy, 100 działek dilerskich marihuany, 170 działek haszyszu i 43 tabletki ecstasy. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to około 30 tys. zł.

24-letni mieszkaniec gminy Mykanów został zatrzymany za posiadanie marihuany i metaamfetaminy, 25-latek z Częstochowy za posiadanie znacznej ilości metamfetaminy, którą handlował, a 21-letnia mieszkanka Częstochowy oprócz posiadania narkotyków, usłyszała również zarzut ich uprawniania. 25-letni mieszkaniec powiatu kłobuckiego natomiast w miejscu zamieszkania posiadał znaczne ilości różnego rodzaju narkotyków – w tym m.in. haszysz, amfetaminę, marihuanę i tabletki ecstasy.

Za posiadanie narkotyków i ich uprawę grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat, natomiast za posiadanie znacznej ich ilości można trafić do więzienia nawet na 10 lat. Taka sama kara czeka osobę, która w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej udziela je innej osobie. /KMP w Częstochowie/3 odpowiedzi na “Policja przejęła narkotyki. Wśród zatrzymanych 24-letni mieszkaniec gminy Mykanów!”

 1. załamany pisze:

  W naszej gminie to już z młodych chyba prawie wszyscy ćpają coś. Narkotyki można dostać ,,wszędzie” jak pieczywo. Świat stanął nad przepaścią. Kto nie bierze nic jest uważany za dziwnego o niezgodnego uwagi. Co za czasy.

  8
  3
 2. Anonim pisze:

  Panie redaktorze gówno pan wiesz i piszesz 🙂

  • Gall anonim pisze:

   To napisz jaka jest prawda jak żeś taki mądry chyba że się boisz. To że zamykają tylko tych co przeszkadzają swoim handlować to chyba każdy wie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *