słabe opady deszczu
22°
22°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Wójt Dariusz Pomada najgorszy!
07 czerwca 2020 r. | 12:30
13

277 głosów oddaliście w minionym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Mykanów. Najlepsza okazała się Magdalena Kierat, najsłabszy był Wójt Dariusz Pomada.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mykanów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.13 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Dariusz Pomada najgorszy!”

 1. Basia pisze:

  Co się dziwić, dla wójta to powinna być ocena 0! Nie ma czym dojeżdżać do pracy, z ciągłego przesuwania godzin zmian zostałam w tamtym tyg zwolniona!

  20
  2
 2. Wojas pisze:

  Absolutnie zasłużona ocena. Na rękę mu, że nie ma szkoły bo ciekawe jak młodzież miałaby dostać się do szkoły. Wstyd i kpina żeby w XXIw nie było jak dojechać do miasta.

  17
  2
 3. Anna Maria pisze:

  Problem jest od października ubiegłego roku, obecnie gmina nie płaci ani PKS ani nie ma prywatnego przewoźnika. Nie ma nic do Częstochowy i nie jeździ nic na terenie gminy żeby można było dostać się do drogi gdzie przejeżdża bus Strzelce.

  13
  1
 4. Cesarz pisze:

  Gratulacje Panie Wójcie, ocena godna podziwu ???

  19
  1
 5. Cesarz pisze:

  Gratulacje Panie Wójcie ??

  6
  1
 6. Gość pisze:

  Gratulujemy, jest się czym pochwalić na wiejskim festynie

  7
  1
 7. Tadek Norek pisze:

  Chyba drugiej kadencji nie będzie? ?

  10
  1
 8. Wesoły ROMEK pisze:

  BRAWO! W PEŁNI ZASŁUZENIE

  4
  1
 9. viking pisze:

  Przecież druga właśnie trwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *