pochmurnie
23°
23°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Włodzimierz Rębiś najlepszy!
14 października 2018 r. | 17:55
2

193 głosy oddaliście w minionym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Mykanów. Najlepszy okazał się Włodzimierz Rębiś, najsłabszym był Marcin Barciś.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mykanów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Włodzimierz Rębiś najlepszy!”

  1. Bozenna pisze:

    To całe głosowanie to chyba jakaś ustawka. Pan Stanek ma wyższą średnią ocen, a to Pan Rębiś jest najlepiej ocenionym radnym. Przypadek? Nie sądzę.

    9
    3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *