zachmurzenie małe
21°
21°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Pomada najgorszy!
14 kwietnia 2019 r. | 19:04
1

215 głosów oddaliście w minionym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Mykanów. Najlepszy okazał się Piotr Gonera, najsłabszym był Wójt Dariusz Pomada.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mykanów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Pomada najgorszy!”

  1. TYLIN-KUŻNICA LECHOWA -CZARNY LAS-MYKANÓW pisze:

    WÓJT GMINY MYKANÓW PAN POMADA DARIUSZ TO JEDEN Z NIEWIELU WÓJTÓW KTÓRY DZIAŁA PRAGMATYCZNIE I MYŚLI LOGICZNIE ALE PRYMITYWNA GRUPA PISOWCÓW I ZWOLENNIKÓW PIS PRÓBUJE ZAKŁÓCIĆ JEGO DZIAŁANIA

    5
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *