zachmurzenie duże
poniedziałek
Reklama
UM Skarszewy
Nowe pojemniki na odpady zmieszane
21 lutego 2018 r. | 08:33
1

Urząd Gminy Mykanów zakupił dla mieszkańców fabrycznie nowe pojemniki na odpady zmieszane. Pojemniki opisane są nazwą Gmina Mykanów i są ponumerowane. Pojemniki zostaną przekazane mieszkańcom bezpłatnie na podstawie umowy bezpłatnego użyczenia. Od 22 lutego pracownicy urzędu gminy będą dostarczać pojemniki i podpisywać z mieszkańcami umowy bezpłatnego użytkowania pojemników.

W dnia 22-23 lutego pojemniki będą dostarczane do miejscowości Czarny Las, Kuźnica Kiedrzyńska i Kuźnica Lechowa. Do pozostałych miejscowości w kolejnych dniach.

Jednocześnie urząd informuje, że w marcu firma PZOM Strach zgodnie z harmonogramem odbioru odpadów zmieszanych będzie zabierała pojemniki na odpady zmieszane. Prosimy o wystawienie pojemników do odbioru.

Pierwszy odbiór odpadów zmieszanych z nowych pojemników odbędzie się w miesiącu kwietniu br.Jedna odpowiedź do “Nowe pojemniki na odpady zmieszane”

  1. Mieszkaniec pisze:

    Zastanawiam się czy te fabrycznie nowe pojemniki na odpady zmieszane będą takiej samej pojemności jak te co mamy do tej pory – coś “czuje” że to zabieg mający na celu zminimalizowanie odpadów przez Gminę – zamiast 240 l dadzą 120 l , pożyjemy – zobaczymy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *