bezchmurnie
22°
22°
sobota
Reklama
logo tytułu Wzorowa Gmina
Wójt za tytuł “Wzorowa Gmina” zapłacił 6000 zł
12 marca 2021 r. | 11:09
3

Nie 10 000 zł, a 6000 zł zapłacił Wójt Dariusz Pomada za tytuł "Wzorowa Gmina" dla Gminy Mykanów, który został stworzony przez firmę Wzorowi Polska - A. Świtoń Spółka Komandytowa z siedzibą w Kielcach. Wszystko oczywiście z pieniędzy PODATNIKÓW.

Co ciekawe, gmina poinformowała na oficjalnej stronie Urzędu Gminy Mykanów, że ten tytuł "zdobyła". Cytując "Jednocześnie Eksperci analizując ankiety - także te z innych samorządów - wskazali na wysoki stopień i skuteczność pozyskiwania funduszy zewnętrznych, a także profesjonalizm, pomysłowość i konsekwencję w działaniu, co stanowiło ważny argument, aby przyznać prestiżowy tytuł „Wzorowej Gminy”. Dzieje się tak, ponieważ gmina Mykanów ma za Wójta wysoko cenionego fachowca, wizjonera i menadżera Dariusza Pomadę, który wykorzystując wieloletnie doświadczenia w różnych dziedzinach życia, rozwija gminę, tworząc nowoczesną Polskę" - to pewnie dlatego gmina należy do najbardziej zadłużonych gmin wiejskich w województwie śląskim.

Za 6000 zł ludzie różne rzeczy piszą...

Poniżej faktura za tę usługę.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Wójt za tytuł “Wzorowa Gmina” zapłacił 6000 zł”

 1. Ank pisze:

  Za nieswoje można kupić wszystko nawet tytuł i wychwalanie przez ‘ekspertów’

  30
 2. Celebryta pisze:

  Teraz szybciutko trzeba zamówić tarcze z logo tytułu “Wzorowa Gmina” i rozdać mieszkańcom gminy, aby mogli godnie nosić przypięte do odzieży.

  1
  1
 3. Oszczedny pisze:

  No coz, skoro i tak gmina Mykanow nalezy do najbardziej zadluzonej, to po co oszczedzac.
  Hulaj dusza piekla nie ma. Brawo Wójcie Dariuszu Pomado. Jest Pan na najlepszej drodze do Bankructwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *