zachmurzenie duże
18°
18°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Włodzimierz Rębiś najlepszy, Agnieszka Siwiak najgorsza!
30 kwietnia 2017 r. | 21:27
2

376 głosów oddaliście w minionym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Mykanów. Najlepszym radnym został Włodzimierz Rębiś, najsłabszym Agnieszka Siwiak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mykanów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Włodzimierz Rębiś najlepszy, Agnieszka Siwiak najgorsza!”

  1. Kasia pisze:

    Rębiś ocena 3,22, Jędrasiak ocena 3,31, od kiedy osoba mająca gorszy wynik wygrywa? Ktoś na siłę radnego, którego zachowanie źle wpływa na ocenę całej rady chce promować. Siwiak ocena 2,43, Staniec ocena 2,29, też mi się wydaje, że ktoś inny miał najałabszą ocene. Widzę, że autor autykułu, albo ma problem z matematyką, albo to zywykły manipulant, jak cały ten serwis.

  2. Ugor pisze:

    Kasia taka słodka a idiotka heheh

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *