zachmurzenie małe
21°
21°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Marcin Barciś najgorszy!
17 grudnia 2017 r. | 16:56
2

142 głosy oddaliście w minionym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Mykanów. Najlepszy okazał się Wójt Dariusz Pomada, najsłabszym Marcin Barciś.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mykanów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Marcin Barciś najgorszy!”

  1. A co z tymi co gmina weszła z budową gazu na posesję bez żadnej zgody właściciela i żądają właściciele jakieś odszkodowanie za gazociąg (inwestycja gminy) a wójt gminy mówi że roszczenia będę najprawdopodobniej odrzucane pisze:

    Dlaczego się tym nie zajmie cię słyszałem że będą pozywac do sądu bo ja tak zrobie gdy mi gmina odpowie negatywnie na moje pismo

  2. Wyborca pisze:

    Barciś najgorszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *