zachmurzenie duże
28°
28°
piątek
Reklama
UM w Blachowni
Kto wygra “nabór na inspektor Szymańską”?
05 lipca 2024 r. | 08:00
2

Od wielu tygodni słyszę, że była burmistrz Blachowni Sylwia Szymańska znajdzie "schronienie" w Urzędzie Gminy Mykanów. Najpierw popsułem jej plan zostania zastępcą wójta. Przez cały czerwiec od wielu osób słyszałem, że Szymańska ma zostać zatrudniona w urzędzie jako specjalistka od pozyskiwania funduszy. Nie brałem tego na poważnie, ponieważ nie został ogłoszony żaden konkurs urzędniczy na podobne stanowisko. Aż do 2 lipca.

Tego dnia Wójt Dariusz Pomada ogłosił nabór na stanowisko inspektora ds. funduszy pozabudżetowych w Urzędzie Gminy w Mykanowie. Nabór ten ma wygrać właśnie Sylwia Szymańska. Ale czy wygra?

Według moich informacji, Szymańska już jest dogadana odnośnie wynagrodzenia. A miałaby zarabiać znacznie więcej niż długoletni pracownicy urzędu.

Z jednej strony chciałbym, aby Szymańska przekonała się jakim wspaniałym wójtem - szefem jest Dariusz Pomada. Tyle informacji o jego zarządzaniu słyszałem. Z drugiej, chyba nie tak powinno wyglądać "załatwianie pracy". Rozumiem wspólna wiara w partię polityczną i interes, ale w urzędzie powinni pracować fachowcy, a nie ludzie po znajomości.

Zadałem konkretne pytania Wójtowi Dariuszowi Pomadzie. Jednak do momentu publikacji tego artykułu, wójt nie raczył odpowiedzieć.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Kto wygra “nabór na inspektor Szymańską”?”

  1. ryb22 pisze:

    Po co ta baba u nas?

  2. Blachownia pisze:

    Wyrazy głębokiego współczucia [*]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *