zachmurzenie umiarkowane
11°
11°
niedziela
Reklama
mat. wyborczy
Ewa Machoń poparła Annę Dziewior w wyborach na wójta
19 kwietnia 2024 r. | 11:26
2

Ewa Machoń, była skarbnik gminy Mykanów i kandydatka na Wójta Gminy Mykanów, oficjalnie poparła Annę Dziewior w wyborach na wójta, które odbędą sie już w najbliższą niedzielę.

Oświadczenie Ewy Machoń znajduje się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Szanowni Państwo,
bardzo serdecznie dziękuję za oddane na mnie głosy 7 kwietnia. Niestety było ich zbyt mało by oficjalnie reprezentować Państwa. Przed nami II tura wyborów. W najbliższą niedzielę 21 kwietnia ja zagłosuję na Annę Dziewior. Dlaczego?
Bo jestem przekonana, że długiem będzie się zarządzać, a nie "manewrować", jak to tłumaczy obecny włodarz w BIM-ie (TUTAJ).
Bo jestem przekonana, że znajdą się fundusze na profilaktykę zdrowotną, w tym dla nas kobiet. Panowie chętnie przypominają sobie o nas kobietach 8 marca, ale nikt nie zastanowił się jak realnie można pomóc np. poprzez wdrożenie programu wczesnego wykrywania raka.
Być może żłobek na Wierzchowisku jest potrzeby bardzie niż Dom Ludowy, ale czy ktoś konsultował to z mieszkańcami? Czy zrobiono ekspertyzę, czy to w ogóle możliwe? Dlaczego nie można dowozić wszystkich dzieci do szkól, ale można finansować wycieczki? Czy mieszkańcy są gotowi płacić za kolejne brakujące 30 milinów do inwestycji, skoro dziennie płacą już 6750 odsetek?

Czy są świadomi, że niefrasobliwa polityka zatrudnienia obecnego włodarza tylko z tytułu braku inspektora nadzoru kosztowała gminę 200 tys. zł? (do sprawdzenia w rejestrze umów). Jak kalkulowana jest opłata za odbiór odpadów skoro w 2023 gmina zarobiła 1 mln zł na swoich mieszkańcach.

Proszę Państwa, nic w tym odkrywczego, że wszystko ma swoją cenę. Za inwestycyjnym rozmachem Gminy Mykanów stoją jej mieszkańcy
KWW Lokalni-Racjonalni2 odpowiedzi na “Ewa Machoń poparła Annę Dziewior w wyborach na wójta”

  1. Zima pisze:

    Deal partyjno-bezpartyjny nie powiódł się. W 14 komisjach już wygrał wójt obecny, w 2 komisjach pretendentka, a w Komisjach Borowno /5/, Wierzchowisko /9/ i Antoniów /12/ pretendentka nie nadrobi straty 893 głosów /1955 do 2848/.

    1
    1
  2. Roman pisze:

    Nic to nie dało, wójt zmiażdżył panią Dziewior

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *