bezchmurnie
20°
20°
piątek
Reklama
Dariusz Pomada chce ponownie zostać wójtem gminy Mykanów
06 marca 2024 r. | 11:13
10

62-letni Dariusz Pomada, absolwent Collegium Humanum, który w wolnych chwilach lubi przebierać się m.in. za biskupa, oficjalnie poinformował, iż zamierza ubiegać się o reelekcję.

Wójt, dzięki któremu gmina Mykanów jest najbardziej zadłużoną gminą w powiecie częstochowskim, poinformował, że "wie skąd wziąć pieniądze na problemy i oczekiwania mieszkańców". Ja też wiem. Z kolejnego kredytu lub obligacji skarbowych.

Dariusz Pomada nie przedstawił póki co swojego programu wyborczego.

PAWEŁ GĄSIORSKI10 odpowiedzi na “Dariusz Pomada chce ponownie zostać wójtem gminy Mykanów”

 1. Marcin pisze:

  Każdy tylko nie on, ten człowiek doprowadził gminę do ruiny. Dzięki Darek

  13
  1
 2. Stefan pisze:

  Przegra ludzie mają go dość. Jest z PiS to kolejny minus dla niego

  11
  1
 3. Kamil pisze:

  Wójt Dariusz P. obiecał budowę sali gimnastycznej przy szkole w miejscowości Wierzchowisko, zmienił zdanie i sale buduje w miejscowości Rybna, dla stowarzyszenia katolickiego. Dziękujemy że nie będzie sali dla dzieci z Wierzchowiska

 4. Max pisze:

  Wierzchowisko to nie jego wyborcy

  6
  1
 5. Kamil pisze:

  Dyplom jest, przymiarki były, to może faktycznie czas zostać tym biskupem.

  7
  1
 6. Przemek pisze:

  Dariusz jest dobry zadłużył gminę jak nikt inny. Proszę sobie przeczytać kto przeprowadził wywiad, to by było tyle w temacie.
  Na halę w Mykanowie to pan pamiętam wyzywał że pieniądze poprzedni wójt wydał na budowę, a teraz sobie zasługi przypisujecie.

 7. NIEWYBORCA pisze:

  Nawet powalczyć o ekrany przy A1 wzdłuz Woli Hankowskiej i Kiedrzyńskiej nie potrafi! Pisemko wysłane do GDDKiA i to by było na tyle. A ludzię żyją w hałasie!

 8. PiStolet pisze:

  Zrobił koncert jako kiełbasę wyborczą, podzielił ludzi jedni mogli przyjść za darmo a drudzy w ogóle, dzieli jak PiS. Koncert finansowany z budżetu gminy czyli nas wszystkich a wejście mieli tylko wybrańcy.

 9. Studentka pisze:

  W klasie maturalnej nie miałam czym jeździć do szkoły to doskonale pamiętam z kadencji tego pana, na głosy tych co stali godzinami na przystankach niech nie liczy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *