pochmurnie
piątek
Reklama
policja.pl
Apel Komendanta Policji do Mieszkańców gminy Mykanów
25 stycznia 2018 r. | 10:32
9

Komendant Komisariatu Policji w Kłomnicach zaapelował do Wójta Gminy Mykanów o przekazanie Mieszkańcom apelu, w związku z licznymi włamaniami do domów jednorodzinnych na terenie gminy Mykanów.

Apel możecie przeczytać poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI9 odpowiedzi na “Apel Komendanta Policji do Mieszkańców gminy Mykanów”

 1. Kasia pisze:

  Straży gminnej nie ma. Patroli policyjnych brak w tej wsi. Moze tak zamiast policja z klomnic wysyłać pismo , wysle jednostkę patrolującą. Nie czekajmy aż sąsiedzi złodziei namierzą. Bo w końcu złodzieje trafią na dom gdzie sam np.nastolatek lub starsza osoba będzie i co?

 2. Hitman pisze:

  Samosąd- widły,siekiera i jak będzie trzeba giwera zaje.ać dziada cholera!!!

 3. Gun-freedom pisze:

  Pismo wystosowali…. IIIRP i jej „służby” w pigułce. Prosiaki przy korycie. Zadzwoń na Policję… może za 1,5h przyjadą… a potem umorzą. Ale za to BMW pojeżdżą, z radarem postoją i czas do wcześniejszej emeryturki jakoś zleci ????????????????????

  • Lillka pisze:

   Panie Kolego jak się nie znasz na strukturze policji to się nie wypowiadaj. Drogówka jest od zdarzeń drogowych itp więc tak nie najezdzaj że się wożą BMW. Dostali to niech jezdza i kontrolują łamiących przepisy. Wcześniejsze emerytury w Policji się skończyły. A i kokosow też nie zarabiają tak swoją drogą to i policjantów brak.. Zastanów się trochę i skończ oglądać TVN.

   • pawel-83 pisze:

    w większości przypadkow stoja i lapia tzw. zwykle krawężniki, a swoja droga to dlaczego drogowka nie może się przejechać po gminie, może im akurat uda się zlapac zlodzieja

   • GUN-freedom pisze:

    BMW dla drogówki to w istocie pieniądze. Pieniądze nie trafiają do wydziałów, które mogłyby tych złodziejaszków złapać tylko do “wydziału podatkowego”- czyli do drogówki. A z tym łapaniem piratów drogowych to wyszło jak zwykle- nowe BMW mierzą tak jak stare radiowozy- prędkość swoją a nie “pirata”. Tzw. “najazdem” każdego można pozbawić prawa jazdy, pomiar ustawiony na minimum czasu i odległości by jak najłatwiej złapać delikwenta na “najazd”- a w krótkim pomiarze trudniej udowodnić “najazd”.
    A my tu gadu gadu, czas leci, emeryturka coraz bliżej a złodzieje dalej na wolności?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *