zachmurzenie duże
16°
16°
sobota
Reklama
Śmiertelny wypadek w Starym Broniszewie. Zginął 24-latek!
27 września 2018 r. | 08:25
1

Częstochowscy śledczy wyjaśniają przyczyny tragicznego wypadku, do którego doszło w Starym Broniszewie. Ze wstępnych ustaleń policjantów z wydziału ruchu drogowego wynika, że kierujący fordem mondeo zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. 24-latek zmarł w szpitalu. W związku z panującą w ostatnich dniach zmienną, jesienną aurą i trudnymi warunkami na drogach, policjanci apelują o ostrożność!

Do zdarzenia doszło około 1.15 w Starym Broniszewie. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policjantów z wydziału ruchu drogowego, kierujący fordem mondeo z nieustalonej przyczyny zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. 24-letni mieszkaniec gminy Mykanów został przewieziony z obrażeniami ciała do szpitala w Częstochowie. Niestety, mimo starań lekarzy, zmarł. Śledczy z wydziału kryminalnego, wspólnie z prokuratorem, będą teraz wyjaśniać przyczynę tego tragicznego zdarzenia. /KMP w Częstochowie/Jedna odpowiedź do “Śmiertelny wypadek w Starym Broniszewie. Zginął 24-latek!”

  1. Miś pisze:

    Z tego co mi wiadomo to w tym wypadku nie zginął mieszkaniec gm.Mykanów tylko gm.Strzelce Wielkie. Pozdrawiam prowadzącego ten profil za mało rzetelne info.bo 100 lecie Straży też nie było w Starym Broniszewie a Cykarzewie, proszę więc sprawdzać po kilka razy informację ,najlepiej przed publikacją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *