pochmurnie
piątek
Reklama
Gmina sprzedaje działkę w Lubojnie
04 marca 2019 r. | 09:58
0

Urząd Gminy Mykanów ogłosił przetarg na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej przy ul. Ogrodowej w Lubojnie. Chodzi o działkę o powierzchni 1300 m2. Cena wywoławcza wynosi 29.089,00 zł plus podatek VAT 23 proc.

Nieruchomość oznaczona nr 67 położona przy drodze gminnej ul. Ogrodowa, o regularnym kształcie zbliżonym do wydłużonego prostokąta, z pełnym uzbrojeniem o szerokości ok. 8 m Sąsiaduje z nieruchomościami zabudowanymi budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi. Po przeciwnej stronie ul. Ogrodowej znajdują się nieruchomości użytkowane rolniczo. W działce zlokalizowany jest kryty rów odwadniający, biegnący od ul. Ogrodowej do ul. Zielonej. Z uwagi na istniejący w nieruchomości rów, przy sprzedaży zostanie ustanowiona na rzecz Gminy Mykanów służebność gruntowa polegająca na prawie prowadzenia rowu odwadniającego i całodobowego bezwarunkowego dostępu do tego urządzenia przez uprawnione służby celem prowadzenia jego remontów, konserwacji i modernizacji. Dla wyżej wymienionej nieruchomości Sąd Rejonowy w Częstochowie IX Wydział Ksiąg wieczystych prowadzi księgę wieczystą CZ1C/00013521/4.

Zgodnie z obowiązującym Planem Zagospodarowania Przestrzennego miejscowości Lubojna zatwierdzonego Uchwałą Rady Gminy Mykanów Nr 233/IV/XXXIV/2006 z dnia 28 marca 2006 roku określa położenie działki w strefie MRMN- przeznaczenie podstawowe – zabudowa zagrodowa w gospodarstwach rolnych, hodowlanych i ogrodniczych, przeznaczenie uzupełniające – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, funkcja uzupełniająca - agroturystyka.

Szczegóły dowiecie się w Urzędzie Gminy Mykanów lub telefonicznie pod nr 34 3288 019 wew. 37 lub 45.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *