słabe opady deszczu
poniedziałek
Reklama
Wójt najbardziej zadłużonej gminy w powiecie przeznaczył ponad 120 tys. zł na nagrody dla urzędników!
08 stycznia 2021 r. | 12:17
5

W czasach kryzysu gospodarczego, pandemii koronawirusa i pracy zdalnej, Wójt Dariusz Pomada jest bardzo hojny dla pracowników Urzędu Gminy Mykanów. Pod jego rządami, gmina Mykanów stała się najbardziej zadłużoną gminą w powiecie częstochowskim i jedną z najbardziej zadłużonych gmin wiejskich w województwie śląskim. Przez jego decyzje, za aprobatą rady, zadłużenie gminy wzrosło do gigantycznych rozmiarów.

Jak sobie radzić w takich sytuacjach? Należy nagrodzić pracowników Urzędu Gminy Mykanów. Tylko w ubiegłym roku, Wójt Dariusz Pomada na nagrody dla pracowników urzędu przeznaczył 120 250 zł. To najwięcej ze wszystkich gmin powiatu częstochowskiego.

Najwyższą nagrodę otrzymała Anna Szulc-Kimla - inspektor z urzędu - 4420 zł. Nagroda została przyznana za zaangażowanie i stopień złożoności realizowanych zadań.

Dla porównania, gmina Kruszyna i gmina Lelów na nagrody nie przeznaczyły nawet złotówki!

Listę nagrodzonych urzędników znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Wójt najbardziej zadłużonej gminy w powiecie przeznaczył ponad 120 tys. zł na nagrody dla urzędników!”

 1. Maciej Nowakowski pisze:

  Taka polityka wójta doprowadzi naszą gminę do pełnej zapaści finansowej i wprowadzi komisarza z pisu.

  50
  4
  • Angela pisze:

   Urzędnicy co miesiąc dostają wynagrodzenie za pracę to nie powinni wyciągać ręki po nie należne pieniądze. Zaangażowanie w pracy to chyba ich obowiązek.

   19
   3
 2. mieszkaniec pisze:

  Czego można się spodziewać na nic nie ma!!! A tu nagle jest na nagrody cud !!!! Pewnie następny kredyt będzie już niedługo 🤣🤣🤣

  31
  3
 3. INSPEKTOR pisze:

  Nie tylko ta gmina wydała na nagrody dla swoich urzędasów, i nie jedna się zadłuża, po prostu podniosą wam podatki na spłatę swoich długów

  4
  1
 4. karol pisze:

  obsługa petenta ma się ni jak do premii nagród czy chocizby wynagrodzeń
  ERA GIERKA JUZ SIE SKOŃCZYŁA

  3
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *