całkowite zachmurzenie
-8°
-8°
poniedziałek
Reklama
Kolejne utrudnienia w ruchu przy DK1
22 lipca 2019 r. | 09:43
3

Urząd Gminy Mykanów poinformował, że w związku z budową autostrady A1, 18 lipca został zamknięty przejazd pod DK1 - ul. Leśna, Łochynia. Objazd będzie stanowił przejazd pod DK1 w Grabowej (między ul. Jana Długosza a ul. Lipową).

Jednocześnie informujemy, iż wraz z planowaną na przełomie lipca i sierpnia zmianą organizacji ruchu na DK1 w wyniku której zostanie zamknięte skrzyżowanie w Grabowej (ul. Spacerowa/ul.Lipowa), otwarte dla ruchu zostanie skrzyżowanie w Łochyni(ul. Mykanowska/ul. Długa), na którym zostanie zamontowana sygnalizacja świetlna. Uzgodnione przez Gminę Mykanów rozwiązanie umożliwi bezpieczne funkcjonowanie ruchu lokalnego w poprzek DK1, który zgodnie z pierwotnym projektem organizacji ruchu miał zostać zlikwidowany.3 odpowiedzi na “Kolejne utrudnienia w ruchu przy DK1”

  1. Marek pisze:

    Zanim wybudują autostradę to droga w Mykanowie będzie ruiną. Jest niebezpiecznie, nie ma barierek przy chodniku , tir za tirem a dzieci jezdza na rowerach i hulajnogach. Przejść przez pasy ciężko. Teraz remont drogi Kokawa aż do Kiedrzyna, wiec od września dzieci szkolne bedą miały gehennę jeżdżąc do szkoły. Pomyślał ktoś o tym ? Jak można remontować dwie drogi jednocześnie. Dzieci w mieście mają darmowe przejazdy, Moze dzieciom wiejskim tez trzeba ułatwić życie.

  2. Majka pisze:

    Żeby nam sie jeździło lepiej , najpierw musi być gorzej . Ok zgodzić się z tym można, ale droga przez Mykanów jest wyjątkowo niebezpieczną drogą. Odcinek prosty , w dobrym stanie i nikt nie patrzy ze to teren zabudowany , oby szybciej , wyprzedzanie na trzeciego tir za tirem . Tutaj powinien stac fotoradar , bo przejscie przez jezdnie czy wyjazd z posesji czasami graniczy z cudem . Nawet teraz tiry nadganiaja stracony czas i scigaja sie jeden przez drugiego . Jak zyc? Jak to przetrwac ? Strach o dzieci i najblizszych bo ta prędkość nie wrozy nic dobrego .

  3. Ruda pisze:

    Do Pana Piotra ( radnego , który mam nadzieje , ze chociaż jeszcze duchem jest obecny w Mykanowie ) Bardzo proszę zająć się tematem bezpieczeństwa pieszych , przy obecnym natężeniu ruchu pojazdów.. Ostatnio podmuch wiatru przejeżdżającego tira przewrócił moja córeczkę ( szliśmy chodnikiem) Bardzo prosimy o postulowanie w sprawie barierek ochronnych na całej długości chodnika, aby dzieci szkolne bezpiecznie mogły dotrzeć do szkoły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *